subota, 14. listopada 2017.

Još jedna sjajna predstava nogometašica Širokog Brijega

Fotografija korisnika/ce ŽNK Široki Brijeg.
Facebook stranica ŽNK Široki Brijeg, ističe:"Pet od pet - za čistu peticu! Nogometašice Širokog Brijega do vrha su napunile mrežu Mostarki u susretu 5. kola 1. lige FBiH. Plave su dame čak jedanaest puta pogađale mrežu današnjih suparnica. Nakon što su u prvom poluvremenu postigle samo dva pogotka, u nastavku su doslovce "izrešetale" obranu gošći iz Mostara.
Slavica Glavota u strijelce se upisala čak četiri puta. Gostujuću vratarku Đejnu Mandru svladala je u 58., 60., 72. i 90. minuti. Pogotcima u 4., 70. i 77. minuti Katarina Ljubić je postigla hat-trick. Marija Radoš je pogađala u 55. i 63. minuti, a po jedan pogodak dodale su i Branka Bagarić i Ivana Mikulić koje su pogađale u 10. minuti, odnosno 68. minuti utakmice.
U današnjoj utakmici u plavom je dresu debitirala i Ivana Grgić, 20-godišnja Tomislavgrađanka koja je u 30. minuti zamijenila Anu Šaravanja. Novom uvjerljivom pobjedom naša je ekipa zadržala prvo mjesto i podignula gol razliku na +45 (45:0)."