nedjelja, 15. listopada 2017.

Dajana Spasojević predvodila nogometašice SFK 2000 Sarajevo do nove pobjede

Bordo dame ubjedljive protiv Gradine, raspoložena Dajana Spasojević postigla pet golova
Nogometašice SFK 2000 Sarajevo danas su u okviru devetog kola PŽL Bosne i Hercegovine gostovale u Srebreniku kod ekipe Gradine i ostvarile novu visoku pobjedu od 0:9.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:4, mrežu domaćeg tima načela je Selma Kapetanović do kraja prvog poluvremena pogađale su još Spasojević dva puta i Medić.

U drugom poluvremenu vidjeli smo još pet golova u mreži domaćih nogometašica Spasojević je postigla još tri gola u drugom poluvremenu, također još su pogađale Medić i Đoković u drugom poluvremenu.

Nakon reprezentativne pauze fudbalerke SFK 2000 Sarajevo će na domaćem terenu dočekati Iskru iz Bugojna, dok će Gradina u goste kod Sloge koja je i dalje posljednja na tabeli.