subota, 30. rujna 2017.

Albina Butković:"Presretne smo zbog velikog preokreta protiv Lokomotive"

Danas poslje prvenstvene utakmice između "Fortune" Živinice i "Lokomotive" Brško razgovarali smo sa Albinom Butković koja je postigla pobjedonosni pogodak za domaću ekpiu.

Butković, ističe:"Prije utakmice smo znali da smo bolja ekipa i da želimo više od njih pobjedu. Na našu štetu na poluvrijeme smo otišli sa zaostatkom od 1-0. Niko ne zna šta se desilo podcijenili smo ih i ozljeda golmana nas je iznenadila zbog čega smo više igrali na defanzivu. Poluvrijeme je odradilo svoje. Izašlii smo na sve i ništa i osjetila sam pobjedu u zraku završilo je tako kako je završilo. Bolji je pobijedio. Takođe bi istakla fer i korektno suđenje ljudi u crnom.
Naravno, nasa borba na terenu nikad nije bila upitna ali za svaki uspjeh je potrebno malo sreće.
Sljedeći vikend dočekujemo ekipu iz Srebrenika i nadam se da ćemo nastaviti sa nizom pobjeda mogu istaći isto tako da sam ponosna na svoju ekipu i da ostavljanjem srca na terenu i dobrom igrom sigurno možemo biti u top 4, što bi bio veliki uspjeh za našu ekipu."