utorak, 6. ožujka 2018.

BH. reprezentativac nakon dugo vremena se vraća na teren

Fotografija Cafe Publika.
Čini se da je period neigranja iza Vedada Ibiševića. Iskusni napadač će se za vikend nakon duže vremena naći u startnoj postavi Herthe.
Berlinska ekipa će na domaćem terenu dočekati Freiburg, a popularni Vedator će ponovo od prve minute oko ruke nositi kapitensku traku svog tima.
Marketing
“Mislim da je vrijeme da Vedo zaigra od početka”, rekao je trener Herthe, Pal Dardai.
Ibišević se u potpunosti oporavio nakon operacije nosa, protiv Schalkea 04 je ušao u 72. minuti i pokazao da nije za “starog gvožđa”.
Nakon tri utakmice bez postignutog gola(Mainz(0-2, Bayern 0-0, Schalke 0-1) Dardai će se osloniti na “stare lisce” Salamona Kaloua i Ibiševića.
“Kalou i Ibišević kao da su ovdje sto godina, imaju najveće šanse da postignu gol i stvore prilike”, rekao je Dardai.
Kalou je u ovoj sezoni postigao devet, a Ibišević četiri gola.